ADR kurs podstawowy wszystkich klas 09.07.2024

5.06.2024

Centrum Kształcenia Zawodowego w Katowicach zaprasza na szkolenie — przewóz towarów niebezpiecznych, ADR: wszystkich klas (kurs podstawowy)

Zaczynamy
09.07.2024

Marzysz o karierze kierowcy, który nie tylko doskonale zna się na drogach, ale także jest ekspertem w przewozie substancji niebezpiecznych? Teraz masz szansę zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności dzięki naszemu kursowi ADR podstawowy; wszystkich klas, organizowanemu przez Centrum Kształcenia Zawodowego w Katowicach. Ta unikalna oferta pozwoli Ci nie tylko spełnić wymagania prawne, ale także otworzyć przed Tobą drzwi do nowych, satysfakcjonujących możliwości zawodowych.

Dlaczego Warto Wybrać Nasze Szkolenie?

 1. Pełne Spektrum Wiedzy: Nasz kurs obejmuje wszystkie kluczowe aspekty przewozu substancji niebezpiecznych, włączając w to przepisy prawne, charakterystykę i właściwości substancji, zasady ich transportu oraz postępowanie awaryjne.

 2. Certyfikat Potwierdzający Kwalifikacje: Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który poświadczy Twoje kwalifikacje w dziedzinie transportu drogowego substancji niebezpiecznych. Ten dokument jest nie tylko dowodem Twojej wiedzy, ale także kluczem do legalnego przewozu takich substancji.

 3. Zwiększ Szanse na Zatrudnienie: Posiadanie certyfikatu ADR jest niezwykle wartościowe na rynku pracy. Firmy transportowe, zwłaszcza te zajmujące się przewozem substancji niebezpiecznych, poszukują wykwalifikowanych kierowców. Twój certyfikat z naszego kursu może być kluczowy przy poszukiwaniu pracy.

Najważniejsze Informacje O Kursie:

 • Data rozpoczęcia: 09 lipca 2024.
 • Koszt: 750 złotych od osoby.
 • Czas trwania: 20 godzin praktycznych i teoretycznych zajęć.
 • Kto może uczestniczyć: osoby powyżej 21 roku życia z prawem jazdy kategorii B, C lub C+E, spełniające wymagania Ustawy o transporcie drogowym oraz Ustawy o ruchu drogowym.

Czego Będziesz Się Uczyć Na Kursie?

 • Wymagania dotyczące przewozu towarów niebezpiecznych.
 • Rodzaje zagrożeń i ochrona środowiska.
 • Postępowanie awaryjne i środki bezpieczeństwa.
 • Obowiązki kierowcy związane z przewozem niebezpiecznych substancji.
 • Udzielanie pierwszej pomocy i gaszenie pożarów.
 • Manipulowanie przesyłkami i układanie ich w pojeździe.
 • Sposoby postępowania w przypadku wypadku lub awarii.

Zapisz Się Już Dziś!

Nie czekaj! Miejsca na naszym kursie są ograniczone. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją drogę do kariery jako profesjonalny kierowca przewożący substancje niebezpieczne. Zyskaj pewność siebie, wiedzę i umiejętności, które sprawią, że staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie. Z nami przewóz substancji niebezpiecznych stanie się Twoim obszarem doskonałości!

 

Kurs zakończony jest egzaminem i wydaniem uprawnień państwowych

 

Dodatkowe informacje i zapisy:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Katowicach
ul. Krasińskiego 2, 40-952 Katowice
tel.: 32 603 77 94,  32 603 77 35, tel. kom. 697 818 632
e-mail: katowice@zdz.katowice.pl 
www: www.kursy.katowice.zdz.pl 

Pliki do pobrania